YÜZYÜZE (ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ) DERS İÇİN GRUP ve TARİHLERİ

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ DERSİ DUYURUSU

Hafta sonları yüzyüze gerçekleşecek olan Özel Öğretim Yöntemleri dersleri 3 genel gruba ayrılarak Amasya ve Çorum illerinde gerçekleştirilecektir.

Her öğrenci bulunduğu grubun ders programına uymak zorundadır. Öğrencilerin kendi grubu için belirlenen İLK HAFTAKİ TEORİK DERSE KATILMASI ZORUNLUDUR.

İlk hafta grup dersine katılmayan öğrenciler DEVAMSIZ sayılacaktır.

2. ve 3. hafta olan uygulamalı hafta sonlarından ise en az 1 tane hafta sonuna  katılım sağlamalı (18 ders saati) ve SUNUM gerçekleştirmelidir. Hangi öğrencinin hangi hafta sonu sunum yapacağı ilk haftaki teorik ders haftasında dersin öğretim üyesi ile birlikte planlacaktır. Sunum yapmayan öğrenciler BAŞARISIZ olarak kabul edilecektir.

Dersin değerlendirmesi:

Vize Notu: Amasya'da yapılan vize sınavında alınan notun %40'ı ile uygulama haftasında yapılan sunumlardan alınan notun %60'ından oluşacaktır. 

Final sınavı Amasya ilinde gerçekleştirilecektir.

Başarı notu: VİZE NOTU (%40) ve FİNAL NOTU (%60) alınarak hesaplanacaktır. Başarısız öğrenciler bütünleme sınavına girecek ve VİZE NOTU (%40) ve BÜTÜNLEME NOTU (%60) alınarak tekrar hesaplanacaktır.

FİNAL ve BÜTÜNLEME sınavları sonucunda başarı not ortalaması 60 ve üzeridir. 60 puan ortalamasının altında kalan öğrenciler BAŞARISIZ olarak değerlendirilecektir. 

 

AKADEMİK TAKVİM ve GRUP TARİHLERİ 

 

ÖZEL ÖĞRETİM DERSİ DERSİ GRUP VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

 

 DERSLERİN GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ BİNA VE DERSLİKLER 

1. HAFTA ZORUNLU DERSLER İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

21-22 Ekim 2017, zorunlu 1. grup

04-05 Kasım 2017, zorunlu 2. grup

11-12 Kasım 2017 zorunlu 3. grup

ÇORUM: Meslek Yüksekokulları Yerleşkesi Yeni Ek Bina 

Adres: Gazi Caddesi No: 99 Çorum 

DERSLİKLER

1- Hayrettin KOYUNCU Dersliği 

2- Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

3- Dr. Rıfat PATIR Dersliği

4-Ethem ERKOÇ Konfrerans Salonu

1. HAFTA ZORUNLU DERSLER İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

21-22 Ekim 2017, zorunlu 1. grup

04-05 Kasım 2017, zorunlu 2. grup

11-12 Kasım 2017 zorunlu 3. grup

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres: Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok. Gökmedrese, Amasya

DERSLİKLER

1-205-AMFİ Dersliği

2-207-AMFİ Dersliği

 

 

2 ve 3. HAFTA UYGULAMA DERSLERİ İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

ÇORUM: Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Adres: Mimar Sinan Mah. 3. Cadde 19100 ÇORUM

DERSLİKLER  

1- B Blok 102 Dersliği 

2-B Blok 107 Dersliği 

3- B Blok 212 Dersliği 

4- B Blok 213 Dersliği

 2 ve 3. HAFTA UYGULAMA DERSLERİ İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres:    Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok., Gökmedrese, Amasya

 DERSLİKLER

1-205-AMFİ Dersliği

2-207-AMFİ Dersliği

DERS SAATLERİ

CUMARTESİ ve PAZAR

09:00-10:30

10:45-12:15

12:15-ÖĞLE ARASI

13:00-14:30

14:45-16:15

16:30-18:00

  

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ DERSİ GRUP VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

Linke tıklayarak hangi grupta ve hangi tarihlerde ders alacağınızı kontrol ediniz.

Hafta Sonu-Grup 1 Öğretim Üyesi ve Derslikler Yer
DİKAP 1

Prof.Dr. Şuayip ÖZDEMİR

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
TARİH-COĞRAFYA SINIFI 2

Yrd. Doç. Dr. Alpay AKSİN

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
BEDEN EĞİTİMİ 1

Doç. Dr. Resül ÇEKİN

1.Hafta  Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
DİKAP 2

Doç. Dr. Halil APAYDIN

1.Hafta  Ethem ERKOÇ Konferans Salonu

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği

Çorum

FEN KARMA 1

GIDA-HEMŞİRELİK-KİMYA-BİYOLOJİ

Doç. Dr. Şafak ULUÇINAR SAĞIR

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 213 Dersliği 

Çorum

TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 2

Yrd. Doç. Dr. Erkan ÇER

C BLOK 207-AMFİ

Amasya

 

Hafta Sonu-Grup 2 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
SOSYOLOJİ-FELSEFE-ÇOCUK GEL.MÜZİK-ADALET-KONAKLAMA VD.

Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
TARİH-COĞRAFYA 1

Yrd. Doç .Dr. Faruk AYLAR

C BLOK 207-AMFİ

Amasya
MUHASEBE-PAZARLAMA 2

Yrd. Doç. Dr. Ömer ŞAHİN

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği 

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 1

Yrd. Doç. Dr. Erkan ÇER

1.Hafta Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
BEDEN EĞİTİMİ 2

Yrd. Doç. Dr. Şule KIRBAŞ

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği 

Çorum

 

Hafta Sonu-Grup 3 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
MATEMATİK-BİLİŞİM-PAZARLAMA 1

Yrd. Doç. Dr. Ömer ŞAHİN

C BLOK 205-AMFİ

Amasya

FEN KARMA SINIF 2

BAH/HAY/KİM/SAĞLIK/FİZ.

Prof. Dr. Sevilay KARAMUSTAFAOĞLU

207-AMFİ Dersliği

Amasya
DİKAP 3

Prof.Dr. Şuayip ÖZDEMİR

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
DİKAP 4

Doç. Dr. Halil APAYDIN

1.Hafta  Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 3

 Yrd. Doç. Dr. Erkan ÇER

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği

Çorum