YÜZYÜZE (ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ) DERS İÇİN GRUP ve TARİHLERİ (20.09.2018)

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ DERS DUYURUSU

Hafta sonları yüzyüze gerçekleşecek olan Özel Öğretim Yöntemleri dersleri Amasya, Çorum ve Gümüşhane illerinde gerçekleştirilecektir. Her öğrenci bulunduğu grubun ders programına uymak zorundadır. Öğrencilerin kendi grubu için belirlenen İLK İKİ HAFTAKİ TEORİK DERSE KATILMASI ZORUNLUDUR.

İlk iki hafta sonu derslere katılmayan öğrenciler DEVAMSIZ sayılacaktır.

3. ve 4. hafta sonu olan uygulamalardan en az 1 tane hafta sonuna  katılım sağlamalı  ve SUNUM gerçekleştirmelidir. Hangi öğrencinin hangi hafta sonu sunum yapacağı ilk iki haftaki teorik ders haftalarında dersin öğretim üyesi ile birlikte planlacaktır. Sunum yapmayan öğrenciler BAŞARISIZ olarak kabul edilecektir.

Dersin değerlendirmesi:

Vize Notu: Amasya'da yapılan vize sınavında alınan notun %40'ı ile uygulama haftasında yapılan sunumlardan alınan notun %60'ından oluşacaktır. 

Final sınavı Amasya ilinde gerçekleştirilecektir.

Başarı notu: VİZE NOTU (%40) ve FİNAL NOTU (%60) alınarak hesaplanacaktır. Başarısız öğrenciler bütünleme sınavına girecek ve VİZE NOTU (%40) ve BÜTÜNLEME NOTU (%60) alınarak tekrar hesaplanacaktır.

FİNAL ve BÜTÜNLEME sınavları sonucunda başarı not ortalaması 60 ve üzeridir. 60 puan ortalamasının altında kalan öğrenciler BAŞARISIZ olarak değerlendirilecektir. 

 

AKADEMİK TAKVİM ve GRUP TARİHLERİ

 

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ DERSİ GRUP VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ