YÜZYÜZE (ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI) DERS İÇİN GRUP ve TARİHLERİ

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ve MATERYAL TASARIMI

Hafta sonları yüzyüze gerçekleşecek olan Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersleri 3 genel gruba ayrılarak Amasya ve Çorum illerinde gerçekleştirilecektir. Her öğrenci bulunduğu grubun ders programına uymak zorundadır. Öğrencilerin kendi grubu için belirlenen İLK HAFTAKİ TEORİK DERSE KATILMASI ZORUNLUDUR.

İlk hafta grup dersine katılmayan öğrenciler DEVAMSIZ sayılacaktır.

2. ve 3. hafta olan uygulamalı hafta sonlarından ise en az 1 tane hafta sonuna  katılım sağlamalı (18 ders saati) ve SUNUM gerçekleştirmelidir. Hangi öğrencinin hangi hafta sonu sunum yapacağı ilk haftaki teorik ders haftasında dersin öğretim üyesi ile birlikte planlacaktır. Sunum yapmayan öğrenciler BAŞARISIZ olarak kabul edilecektir.

Dersin değerlendirmesi:

Vize Notu: Amasya'da yapılan vize sınavında alınan notun %40'ı ile uygulama haftasında yapılan sunumlardan alınan notun %60'ından oluşacaktır. 

Final sınavı Amasya ilinde gerçekleştirilecektir.

Başarı notu: VİZE NOTU (%40) ve FİNAL NOTU (%60) alınarak hesaplanacaktır. Başarısız öğrenciler bütünleme sınavına girecek ve VİZE NOTU (%40) ve BÜTÜNLEME NOTU (%60) alınarak tekrar hesaplanacaktır.

FİNAL ve BÜTÜNLEME sınavları sonucunda başarı not ortalaması 60 ve üzeridir. 60 puan ortalamasının altında kalan öğrenciler BAŞARISIZ olarak değerlendirilecektir. 

 

AKADEMİK TAKVİM ve GRUP TARİHLERİ 

 

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIM DERSİ GRUP VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

 

 DERSLERİN GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ BİNA VE DERSLİKLER 

1. HAFTA ZORUNLU DERSLER İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

22-23 Temmuz 2017, zorunlu 1. grup

29-30 Temmuz 2017, zorunlu 2. grup

05-06 Ağustos 2017 zorunlu 3. grup

ÇORUM: Meslek Yüksekokulları Yerleşkesi Yeni Ek Bina 

Adres: Gazi Caddesi No: 99 Çorum 

DERSLİKLER

1- Hayrettin KOYUNCU Dersliği 

2- Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

3- Dr. Rıfat PATIR Dersliği

4-Ethem ERKOÇ Konfrerans Salonu

1. HAFTA ZORUNLU DERSLER İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

22-23 Temmuz 2017, zorunlu 1. grup

29-30 Temmuz 2017, zorunlu 2. grup

05-06 Ağustos 2017 zorunlu 3. grup

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres: Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok. Gökmedrese, Amasya

DERSLİKLER

1-205-AMFİ Dersliği

2-207-AMFİ Dersliği

 

 

2 ve 3. HAFTA UYGULAMA DERSLERİ İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

ÇORUM: Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Adres: Mimar Sinan Mah. 3. Cadde 19100 ÇORUM

DERSLİKLER  

1- B Blok 102 Dersliği 

2-B Blok 107 Dersliği 

3- B Blok 212 Dersliği 

4- B Blok 213 Dersliği

 2 ve 3. HAFTA UYGULAMA DERSLERİ İÇİN BİNA VE ADRES BİLGİLERİ

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres:    Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok., Gökmedrese, Amasya

 DERSLİKLER

1-205-AMFİ Dersliği

2-207-AMFİ Dersliği

DERS SAATLERİ

CUMARTESİ ve PAZAR

09:00-10:30

10:45-12:15

12:15-ÖĞLE ARASI

13:00-14:30

14:45-16:15

16:30-18:00

  

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIM DERSİ GRUP VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

Linke tıklayarak hangi grupta ve hangi tarihlerde ders alacağınızı kontrol ediniz.

Hafta Sonu-Grup 1 Öğretim Üyesi ve Derslikler Yer
DİKAP - İMAM HATİP SINIFI 1

Doç. Dr. Recep ÇAKIR

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
TARİH-COĞRAFYA SINIFI 2

Yrd. Doç. Dr. Alpay AKSİN

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
BEDEN EĞİTİMİ SINIFI 1

Yrd. Doç. Dr. Aslıhan İSTANBULLU

1.Hafta  Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
FEL-SOS-Ç. GEL. ADALET- MÜZİK SINIFI

Yrd. Doç. Dr. Fatih SALTAN

C BLOK 207-AMFİ Dersliği

Amasya
TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 1

Yrd. Doç. Dr. Feray UĞUR ERDOĞMUŞ

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği 

Çorum

 

Hafta Sonu-Grup 2 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
MAT- MUHA-PAZ-BİLİŞİM 1

Yrd. Doç. Dr. Aslıhan İSTANBULLU

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
TARİH-COĞRAFYA SINIFI 1

Yrd. Doç .Dr. Faruk AYLAR

C BLOK 207-AMFİ

Amasya
DİKAP - İMAM HATİP SINIFI 2

Doç. Dr. Recep ÇAKIR

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği 

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
DİKAP - İMAM HATİP SINIFI 3

Yrd. Doç. Dr. Feray UĞUR ERDOĞMUŞ

1.Hafta Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 3

Yrd. Doç. Dr. Fatih SALTAN

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği 

Çorum
FEN KARMA SINIF 1

Prof. Dr. Orhan KARAMUSTAFAOĞLU

1.Hafta Ethem ERKOÇ Konfrerans Salonu

2.ve 3. hafta B Blok 213 Dersliği

Çorum

 

Hafta Sonu-Grup 3 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
TÜRK DİLİ ve EDEB. SINIFI 2

Yrd. Doç. Dr. Feray UĞUR ERDOĞMUŞ

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
FEN KARMA SINIF 2

Prof. Dr. Murat GÖKDERE

207-AMFİ Dersliği

Amasya
DİKAP - İMAM HATİP SINIFI 4

Yrd. Doç. Dr. Aslıhan İSTANBULLU

1.Hafta Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 102 Dersliği 

Çorum
DİKAP - İMAM HATİP SINIFI 5

Doç. Dr. Recep ÇAKIR

1.Hafta  Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 107 Dersliği 

Çorum
BEDEN EĞİTİMİ SINIFI 2

 Doç. Dr. Resul ÇEKİN

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta B Blok 212 Dersliği

Çorum
MUHA-PAZARLAMA-PERAKENDE 2

 Yrd. Doç. Dr. Fatih SALTAN

1.Hafta  Ethem ERKOÇ Konfrerans Salonu

2.ve 3. hafta B Blok 213 Dersliği

Çorum