TEK DERS SINAVI HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

TEK DERS SINAVI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Tek ders Sınavı için müracaat dilekçeleri 10-11 EKİM 2017 tarihinde yapılacak, TEK DERS sınavı 12 EKİM 2017 Perşembe günü Saat 13:00'da C Blok 203 Nolu sınıfta Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yapılacaktır. 

ÖNEMLİ: Dilekçede, Adınız ve Soyadınız, Bölümünüz, Öğrenci Numaranız, Tek Ders Sınavına gireceğiniz Dersin Adı ile  ilgili Dersin Öğretim Üyesinin Adının bulunması gerekmektedir.

 

TEK DERS NEDİR?

Formasyon sertifika programı kapsamında I. ve II. dönem dersleri alan ve her 2 dönem derslerinden sadece 1 (TEK) dersi kalan öğrenciler akademik takvimde belirtilen tarihte dileçe vererek sınava girebilirler. Tek Ders sınavları geçmiş dönemden alttan ders alan öğrenciler içindir.

Temmuz ayında başlayan ve halen öğrenim gören öğrencilerimiz ise 2. Akademik Dönemin sonunda verilen tarihte TEK DERS sınavına 08 Şubat 2018 girebilirler.

Materyal Geliştirme ve Özel Öğretim Yöntemleri derslerinden zorunlu derse girmeyip ya da sunum yapmadığı için DEVAMSIZsızlıktan kalan öğrenciler adı geçen derslerden TEK DERSE GİREMEZ.